Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Binino - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

94 900 zł1 252 m² 75,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Kiączyn

Kiączyn(Binino + 22 km)

3 125 000 zł25 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż teren o powierzchni ok 25000 mkw położony w urokliwej miejscowości wiejskiej Kiączyn gminie Kaźmierz, obszar złożony jest z kilku działek geodezyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Młynkowo

Młynkowo(Binino + 21 km)

247 940 zł1 771 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% prowizji/1771 m /działka bud./media: prąd, woda Ogłoszenie dotyczy działki nr 244/20. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną, dużą działkę budowlaną o powierzchni 1771.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kurnatowice

Kurnatowice(Binino + 22 km)

295 000 zł3 557 m² 82,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3557 m - Kraina 100 Jezior - Kurnatowice, gm. Kwilcz Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3557 m , położona w miejscowości Kurnatowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 554 734 zł32 753 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę inwestycyjną - działkę gruntu położoną w malowniczej miejscowości Kaźmierz, przy ulicy Poznańskiej. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Chrzypsko Małe

Chrzypsko Małe(Binino + 10 km)

349 000 zł1 886 m² 185,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę działki budowlanej, położonej nad jeziorem w miejscowości Chrzypsko Małe (powiat międzychodzki). Nieruchomość w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Szamotuły(Binino + 14 km)

1 350 000 zł5 200 m² 259,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości quality prezentuje Państwu piękna zieloną działkę budowalną o powierzchni 5200 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Szamotułach przy ulicy Szczuczyńskiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szamotuły

Szamotuły(Binino + 14 km)

158 600 zł1 065 m² 148,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1065m2-Wierzeja Działka uzbrojona w media w drodze. Numer działki: 80/17 lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Wierzeja, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 816 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pakosław, gmina Lwówek, o numerze 543/3, o powierzchni 3816 m . Działka jest zabudowana domem o powierzchni 70 m oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

359 040 zł1 632 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję - działkę pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Radzyny! Co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną? Kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sokołowo

Sokołowo(Binino + 21 km)

89 000 zł6 100 m² 14,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Sokołowie, gm. Lubasz - 6 100 m Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6 100 m , położonej w malowniczej miejscowości Sokołowo ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Binino

Binino,wielkopolskie

770 000 zł80 000 m² 9,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o nr 14/4 w miejscowości Binino w gminie Ostroróg , powiat szamotulski , w woj. wielkopolskie. Działka o powierzchni 8,0000 ha klasy: riiia pow.2,8015 ha.

Szczegóły ogłoszenia